Wybór dobrego fotografa na ślub i wesele to niezwykle ważny aspekt przygotowań, w którym warto kierować się doświadczeniem fotografa oraz jego portfolio.

fotografia ślubna – zdjęcia ślubne – fotograf na ślub Łukasz Bednarczyk

Nazywam się Łukasz Bednarczyk i tworze fotografie i filmy z pasją, a moi klienci to głównie mieszkańcy Śląska oraz Górskich miejscowości gdzie wykonuję najwięcej zleceń ślubnych. I nie ma znaczenia czy to będzie Zakopane, Kraków, Rybnik, Pszów lub Wrocław, każde zlecenie jest dla mnie wspaniałą przygodą i możliwością poznania ludzi a przede wszystkim Pokazania ich Historii Ślubnej w moim obiektywie. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem Paulinki a moje wykształcenie choć nie do końca jest kierunkowe, (ukończyłem Wyższą Szkołę na kierunku Administracja, Informatyka) daje mi się spełniać i robić to co kocham i być szczęśliwym.

Fotografujemy śluby, wesela, studniówki, komunie na terenie małopolski i śląska: Oświęcim, Przeciszów, Łęki, Brzeszcze, Bieruń, Żywiec, Zawoja, Nowy Targ, Wadowice, Milówka, Jordanów, Kuków, Brzuśnik, Ustroń, Wisła, Szczyrk, Sucha Beskidzka, Wola, Miedźna, Włosienica, Poronin, Bystra Podhalańska, Zubrzyca Górna, Zubrzyca Dolna, Jabłonka, Mucharz, Nowy Sącz, Mszana Dolna, Mszana Górna, Kasinka Wielka, Małe Ciche, Ząb, Krzywaczka, Spytkowice, Gdów, Kornatka, Kwapinka, Zebrzydowice

Zadzwoń i zapytaj o termin kom. 602 228 968